Ovdje ćete pronaći odgovore na Vaša pitanja,potrebna je samo registracija, zelimo vam prijatan boravak na nasem forumu.. Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Ovdje ćete pronaći odgovore na Vaša pitanja,potrebna je samo registracija, zelimo vam prijatan boravak na nasem forumu.. Very Happy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» JASMIN KAROLINA--Gelsemium Sempervirens
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimeSub Avg 19, 2023 12:39 pm od Bran(ko)

» Barleria repens rosea
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimePet Feb 10, 2017 9:25 pm od Admin

» Tibouchina urvilleana
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimePet Feb 10, 2017 9:16 pm od Admin

» Murraya paniculata....Kineski jasmin
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimePet Feb 10, 2017 9:05 pm od Admin

» Trachelospermum jasminoides
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimePet Feb 10, 2017 8:30 pm od Admin

» Naklijavanje sjemena
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimePet Feb 10, 2017 7:56 pm od Admin

» Male cake za uzgoj biljaka ;)
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimeČet Jan 19, 2017 1:38 pm od Admin

» Jacaranda mimosifolia - Jacaranda
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimeČet Sep 29, 2016 7:17 pm od Admin

» da li se mogu kod vas nabaviti rizomi achimenesau Beogradu i Srbiji ih nema
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? I_icon_minitimeČet Sep 29, 2016 6:31 pm od Admin

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar

Ključne reči

pecenjare  rezančići  RAZMNOZAVANJE  dupli  

https://biljke.bosnianforum.com/t108-ideje-za-vrt
Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Lol13

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

4 posters

 :: VRT

Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od Admin Sub Feb 15, 2014 5:31 pm

Kako su pred nama lijepi dani za ovo godisnje doba poceli smo polako sa ciscenjem dvorista od lisca,raznih papirica grancica suve trave i ostalog.
Iako je lijepo vrijeme ipak za ovo godisnje doba nije dobro,voce je pocelo negdje vec da cvjeta pticice se cuju kao da je proljece mada kalendarski nije jos.
Dali ste poceli sa sijanjem sjemena za vrt?
Ja sam pocela pomalo,lijepo vrijeme pa nekako me mami,posejala sam ladoleze koji su vec poceli da nicu za koji dan cu poneku egzotu jos da sijem.
Jeste vi poceli sa radovima?

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? 129

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? 225
Admin
Admin

Broj poruka : 526
Datum upisa : 09.01.2014

https://biljke.bosnianforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od darioRI Sub Feb 22, 2014 8:14 am

ja još nisam...kupio baš juče nove alatke za vrt...grablje i lopaticu za cvijećnjak...sjeme kupio prošli tjedan...moram se uhvatiti da napravim rasadnik...
darioRI
darioRI

Broj poruka : 41
Datum upisa : 22.02.2014
Godina : 41
Lokacija : Rijeka, Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od radoja956 Sub Feb 22, 2014 11:19 am

Ni ja nisam sijala sjemenke.Mislim da ove godine neću mnogo sijati. Kod mene u dvorištu mora doći do potpune reorganizacije. Mnogo toga se mora ispremještati jer je zbog kopanja vodovoda moralo da se vadi iz zemlje. Ima mnogo da se radi, ali lagano,sa uživanjem i sve će se stići.Ja imam mnogo biljaka da posadim,,međutim, biče još radova u dvorištu pa bih saćekala da se završe. Žao mi je stalno premještati biljke.  flower 
radoja956
radoja956

Broj poruka : 21
Datum upisa : 12.02.2014
Godina : 68
Lokacija : BiH-Rs

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od darioRI Sub Feb 22, 2014 4:59 pm

sretno sa radovima.....
darioRI
darioRI

Broj poruka : 41
Datum upisa : 22.02.2014
Godina : 41
Lokacija : Rijeka, Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od radoja956 Ned Feb 23, 2014 8:49 am

Hvala DarioRI, tebi,također. flower 
radoja956
radoja956

Broj poruka : 21
Datum upisa : 12.02.2014
Godina : 68
Lokacija : BiH-Rs

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od Admin Ned Feb 23, 2014 10:58 am

Hvala darioRI..Ja sam pocela vec sa sijanjem Wink
Admin
Admin

Broj poruka : 526
Datum upisa : 09.01.2014

https://biljke.bosnianforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od orhideja Čet Mar 06, 2014 9:21 pm

heej ljudi, tek sam nova na forumu Smile . Valjda ću se naučiti i uhodati poput Vas. Uključila sam se da bih se malo sa vama posavjetovala. Dakle tek sam danas krenula u izgradnju vrta. Dakle, počistila cijelo tlo od nepotrebnih stvari za moj budući vrt. Dakle taj vrt će se nalaziti TIK uz more i zato bi htjela da to bude TIP TOP. E savjetujte što da posadim???  Crying or Very sad 
orhideja
orhideja

Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od Admin Čet Mar 06, 2014 9:39 pm

Orhideja dobro nam dosla  bounce ..
Hajde slikaj nam taj dio gdje hoces vrt.
Admin
Admin

Broj poruka : 526
Datum upisa : 09.01.2014

https://biljke.bosnianforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od orhideja Čet Mar 06, 2014 9:52 pm

ejj. pošaljem vam sutra čim se probudim.  Very Happy
orhideja
orhideja

Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od Admin Čet Mar 06, 2014 10:06 pm

Vazii....
Admin
Admin

Broj poruka : 526
Datum upisa : 09.01.2014

https://biljke.bosnianforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od darioRI Pet Mar 07, 2014 6:13 am

dobrodošla Smile
darioRI
darioRI

Broj poruka : 41
Datum upisa : 22.02.2014
Godina : 41
Lokacija : Rijeka, Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od orhideja Pet Mar 07, 2014 8:03 am

Hvala dario RI  Smile 
orhideja
orhideja

Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od radoja956 Pet Mar 07, 2014 9:56 pm

Dobro došla, orhidejoooo, flower 
radoja956
radoja956

Broj poruka : 21
Datum upisa : 12.02.2014
Godina : 68
Lokacija : BiH-Rs

Nazad na vrh Ići dole

Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena? Empty Re: Jeste poceli sa ciscenjem dvorista i sijanjem sjemena?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: VRT

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu